Opinie naszych Par

„Zdecydowanie polecamy wszystkim przyszłym rodzicom szkołę rodzenia Majka. Karolina (prowadząca zajęcia) podchodzi do każdego bardzo indywidualnie, udzieli wszystkich niezbędnych porad i przygotuje na przyjście maluszka na świat. Świetnie wytłumaczyła zarówno fizyczne jak i psychologiczne aspekty porodu i nowego życia z maluszkiem. Zajęcia dały nam wszystkie niezbędne informacje, i do tej pory utrzymujemy kontakt z Karoliną, która służy dobrą radą:)”

Kasia, Łukasz i nasz JasiuSzkoła rodzenia Majka

„Poród pod opieką Karoliny był naszym czwartym porodem z kolei, jednak pierwszym w domu i w takich warunkach, o jakich marzyliśmy i jakich sobie życzyliśmy. Po raz pierwszy, jako małżeństwo mogliśmy przeżyć poród razem, w całkowitej jedności. Obecność Karoliny dawała nam poczucie niesamowitego bezpieczeństwa dzięki kompetencji, wiedzy, informowaniu nas o przebiegu porodu i możliwych rozwiązaniach. Nie zabrakło czułych i motywujących słów wsparcia ze strony Karoliny (choć nie można tu pominąć również pracującej z nią Kasi z zespołu Home Born Baby), które dodawały sił w najtrudniejszych momentach. Nie bez powodu Karolina zdobyła nagrodę „Anioły Rodzić po Ludzku”. Ten tytuł dokładnie odzwierciedla kim Karolina dla nas jest.”

Marta i AdamPoród domowy

„Pełen profesjonalizm, kompetencje, zaangażowanie, wrażliwość, wyczucie, spokój i bezpieczeństwo – tego wszystkiego doświadczyłam ze strony Karoliny (I Kasi :)) ) zarówno podczas porodu domowego jak i na zajęciach szkoły rodzenia Majka. POLECAM to mało powiedziane! Dziękuję za to, co robisz!”

AdeleSzkoła Rodzenia Majka, Poród domowy

„Karo to prawdziwy Anioł. Czuliśmy ogrom wiedzy, zaangażowania i wrażliwości uczestnicząc w szkole rodzenia Majka. Kiedy ją poznaliśmy, od razu pojawiło się zaufanie i pragnienie, by to właśnie ona towarzyszyła nam w porodzie domowym. Pełna ciepła i empatii otoczyła mnie czułą opieką w trakcie porodu jak i po. To było prawdziwe święto móc urodzić synka we własnym domu i zarazem piękna, intymna inicjacja do rodzicielstwa. Życzę każdej przyszłej mamie, aby trafiła w ręce tak kompetentnej i zarazem troskliwej położnej.”

Tatiana i OlegSzkoła Rodzenia Majka, Poród domowy

„Anielsko łagodny i jednocześnie pewny głos, dotyk jak chmurka, ciepło, empatia, wzajemne zaufanie, ogromna mądrość i pokora. Dzięki Karo przeżyliśmy bardzo świadomie przyjęcie naszej córki na świat. Prowadzenie ciąży i poród przyjęty przez Karolinę ugruntowały we mnie wielką świadomość siebie i kobiecą siłę. Poród domowy był fantastycznym doświadczeniem i świętem dla całej naszej rodziny.”

DominikaProwadzenie ciąży, Poród domowy

Więcej opinii znajdziecie na portalu Znany Lekarz oraz Trójmiasto.pl